Na aukcji WOŚP… kolacja ze Stefanem Batorym

Stefan Batory walczy w prestiżowym plebiscycie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kolbuszowian, Stefan Batory, gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na aukcji WOŚP licytowana jest… kolacja w jego towarzystwie.

Stefan Batory zasłynął ostatnio ze znalezienia się w setce najbardziej wpływowych Polaków w rankingu, który organizował Newsweek. Pochodzi z Kolbuszowej, ukończył Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej.
Swoją przygodę z biznesem rozpoczynał 20 lat temu. Zbudował dwie firmy programistyczne: aplikację iTaxi oraz Booksy. Ten drugi to wirtualny kalendarz i recepcja w jednym. Daje możliwość zapisania się na wizytę lub przełożenia jej w wolnym czasie.

Stefanem Batory postanowił w tym roku wesprzeć WOŚP. Zrobił to w sposób nietypowy, bo wystawiając na licytację… swoje towarzystwo na kolacji.

– Chcesz dowiedzieć się więcej o świecie startupów? Interesują Cię nowe technologie? A może jesteś pasjonatem maratonów? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością nie zabraknie Ci tematów do rozmowy ze Stefanem Batorym. Serdecznie zapraszamy do licytacji wyjątkowej kolacji w jego towarzystwie, która zorganizowana zostanie w 2022 roku w Warszawie, w terminie dogodnym dla obu stron. Licytujesz w pojedynkę, ale na kolację zaprosić możesz też jednego dodatkowego gościa – czytamy w opisie aukcji na Allegro.

Obecnie kolacja ze Stefanem Batorym jest wyceniana na 9 500 zł. Dodatkowe koszty związane z podróżą i ewentualnym noclegiem pokrywa zwycięzca aukcji. Należy uwzględnić przyszłą sytuację epidemiczną. Spotkanie może więc odbyć się w formie online.
Kolację ze Stefanem Batorym można licytować w tym miejscu. Do końca aukcji pozostało pięć dni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.