Monika Zielińska walczy o tytuł Sportowca Roku

Monika Zielińska walczy o tytuł Sportowca Roku

Pochodząca z Kolbuszowej, Monika Zielińska, tegoroczna mistrzyni Europy w karate, walczy o tytuł Sportowca Roku. Możemy jej w tym pomóc.

Monika Zielińska ma 24 lata. Pochodzi z Kolbuszowej. Jest córką usportowionego małżeństwa.
Jej tata, Ryszard Zieliński pełni obecnie funkcję dyrektora pływalni krytej „Fregata”. Jej mama, Aleksandra jest z kolei nauczycielką wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2.

Jest wychowanką Kolbuszowskiego Klubu Karate Kyokushin, ale ma też piłkarski epizod w żeńskim zespole Sokoła Kolbuszowa Dolna. Obecnie reprezentuje barwy Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate. Jej trenerem jest Mariusz Mazur.

W Warszawie nie tylko trenuje, ale również pracuje i studiuje na Wojskowej Akademii Technicznej.

W tym roku osiągnęła swój największy sukces sportowy. Zdobyła złoty medal na mistrzostwach Europy, które odbyły się 26-27 czerwca 2021 w Tbilisi. Monika walczyła w kategorii powyżej 65 kg.
Teraz znalazła się w gronie nominowanych przez Polska Times do tytułu Sportowca Roku. O jej zwycięstwie mogą zdecydować nasze głosy. Pomóc wygrać naszej rodaczce możemy klikiem i smsem.

Do głosowania na Monikę Zielińską namawia inna znana kolbuszowianka, Kasia Krawczyk, piekielnie utalentowana wokalista zespołu RoseMerry:

– Moi drodzy, Monika Zielińska to wspaniała osoba, zawodniczka, przyjaciółka, której należy się jeszcze więcej. Myślę, że nikt inny lepiej nie zasługuje na tytuł Sportowca Roku w kategorii kobiet, bo wiem jak wiele serca i pracy Monia w to wkłada. Klikajcie więc i oddajcie głos, bo możecie kogoś wesprzeć w jego pasji – zachęca Kasia.

RoseMerry z Kasią Krawczyk - koncert na ŻYWO
Kasia Krawczyk z zespołem RoseMerry i Markiem Piekarczykiem, legendarnym wokalistą TSA.
Głosować na Monikę Zielińską możemy na tej stronie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.