Młodzi ludzie z narkotykami na Rzeszowskiej

Pijany motorowerzysta z narkotykami w kieszeni

Policjanci zatrzymali dwoje młodych mieszkańców gminy Cmolas, którzy mieli przy sobie narkotyki. Wpadli na ulicy Rzeszowskiej w Kolbuszowej.

Do zdarzenia doszło w sobotę (10.04) około godziny 22.30. Policjanci patrolujący ulicę Rzeszowską zwrócili uwagę na volkswagena bez sprawnego oświetlenia.
Na Rzeszowskiej

Funkcjonariusze pojechali za pojazdem i używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych jednoznacznie dali mu do zrozumienia, żeby się zatrzymał. Kiedy kierowca passata nie reagował, policjanci zajechali mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę.

Podczas w czynności mundurowi wyczuli od 21-letniego kierowcy charakterystyczny zapach narkotyków. W związku z tym mężczyzna i jadąca z nim 18-letnia pasażerka zostali przeszukani.

W paczce po papierosach i odzieży kierowcy policjanci zaleźli susz roślinny. Natomiast w schowku były woreczki strunowe z tajemniczym białym proszkiem, kryształkami oraz tabletkami.

W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze natknęli się też na małą wagę, młynek i bibułki.

Dwa woreczki z suszem miała w odzieży także 18-latka. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Badania zabezpieczonych substancji testerem narkotykowym potwierdziło, że zawierają one substancje zabronione. 21-latek był trzeźwy.

Policjanci pobrali mu mu jednak krew do badań na zawartość substancji psychoaktywnych.

Mężczyzna stracił też dowód rejestracyjny, ponieważ nie miał przy sobie ważnych badań technicznych pojazdu. W sprawie trwają dalsze czynności.
Galeria zdjęć

Młodzi ludzie z narkotykami na Rzeszowskiej

Młodzi ludzie z narkotykami na Rzeszowskiej

Młodzi ludzie z narkotykami na Rzeszowskiej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.