Mieszkanki Kolbuszowej uszyły maseczki higieniczne dla pracowników firm

Znoszą obowiązek noszenia maseczek

Uwaga, lokalni przedsiębiorcy, sklepikarze, pracownicy poczty, taksówkarze i inni, którzy na co dzień mają kontakt z innymi ludźmi ze względu na wykonywany zawód. W Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej czekają na Was maseczki higieniczne.  Są bezpłatne.

Kilka dni temu napisaliśmy o wyjątkowej inicjatywie mieszkanek miasta, które czasie pandemii nie siedzą bezczynnie w domach, tylko charytatywnie pomagają w walce z koronawirusem. Chodzi o szycie maseczek higienicznych. Całą akcję koordynuje Monika Bebło. Plany były takie, że maseczki trafią do podkarpackich szpitali, by służyć personelowi i pacjentom. Dziś się okazuje, że nie tylko tam.
Zapraszamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców, sklepikarzy, pracowników poczty, taksówkarzy, wszystkich którzy mają bezpośrednio kontakt z innymi osobami z racji wykonywanego zawodu – apeluje Monika Janusz, która również jest zaangażowana w akcję. – Zapraszamy wszystkich Państwa do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej po odbiór bezpłatnych maseczek higienicznych.

Monika Bebło nie kryje, że zapotrzebowanie jest ogromne. W zasadzie co chwilę otrzymuję świadczące o tym sygnały – przyznaje. – Nie wiem jednak, jakie będziemy miały „moce przerobowe”. Stąd moja prośba i apel do wszystkich mieszkańców: jeśli ktoś z Państwa ma chęci, to zapraszam do współpracy.

 
Z ostatniej chwili!

Potrzeba szwalni do pokrojenia ofiarowanych materiałów na maseczki. Pomożecie?

  • Monika Bebło – nr tel. 607-292-220
  • Monika Janusz – nr tel. 513-700-660

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.