Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego podejrzany o makabryczny mord
Od kilku dni media żyją makabrycznym morderstwem, do którego doszło w miejscowości Grabiny, w powiecie dębickim. Przy zwłokach 66-letniego rowerzysty znaleziono cegłę, było również tam kilka metalowych elementów. Denat miał zmiażdżoną twarz. Podejrzanym o to morderstwo jest 30-letni Tomasz G., mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (25.08). Około godziny 16.30 dyżurny dębickiej komendy policji skierował patrol na polną drogę w Grabinach, gdzie miał leżeć zakrwawiony mężczyzna. Funkcjonariusze potwierdzili zdarzenie, niestety okazało się, że 66-latek nie żyje. Nieopodal policjanci zauważyli innego mężczyznę. Podczas podjętej wobec niego interwencji był bardzo agresywny, kontakt z nim był utrudniony. Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.
Mężczyznę przewieziono do komendy dębickiej policji, a następnie do Szpitala Psychiatrycznego w Straszęcinie. Tam 30-latek przebywał w asyście policjantów. Zabezpieczone materiały dowodowe na miejscu zabójstwa pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności i przebiegu tej tragedii. Za dokonanie zabójstwa grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.