Mieszkaniec gminy Cmolas znęcał się nad swoją matką. Trafił za kratki

Znęcał sie nad swoją rodziną, a potem złamał zakaz zbliżania się do niej

Policjanci zatrzymali sprawcę przemocy domowej. Chodzi o mieszkańca gminy Cmolas, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką.

Mężczyznę zatrzymano w ubiegłym. Jak informują policjanci, 43-letni mieszkaniec gminy Cmolas, wszczynał awantury, podczas których znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką.

Nad swoją matką

Na podstawie materiału dowodowego przedstawiono mu zarzuty.

Sąd Rejonowy w Kolbuszowej, na wniosek prokuratora, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Przemoc domowa to jednorazowe albo powtarzające się umyślne działanie naruszające prawa lub dobra osobiste drugiej osoby.

Przemoc domowa

Jeśli jesteś ofiarą takiej przemocy, nie pozostawaj anonimowy i powiadom o tym fakcie najbliższą jednostkę policji. Im wcześniej to zrobisz, tym wcześniej otrzymasz odpowiednią pomoc.

W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia ze strony domowego kata, w pierwszej kolejności należy dzwonić na numer alarmowy 112.

Wsparcie i pomoc można również uzyskać dzwoniąc na numer telefonu dla Ofiar Przemocy Domowej – 800 120 002 lub pisząc na e-mail biuro@niebieskalinia.info.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.