Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
      • Podkarpacie
    • Felietony
    • Sport
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    Kolbuszowa

    „Mieszkanie Plus” w Kolbuszowej? Jest już działka na budowę takich bloków

    Autor: Paweł Galek27 lutego 2019
    wojska-polskiego




    Kolbuszowa rozważa możliwość przystąpienie do rządowego programu Mieszkanie Plus. Magistrat ma już nawet działkę, na której miałyby powstać budynki wielorodzinne. To słynny teren przy ul. Wojska Polskiego, który wcześniej gmina planowała sprzedać prywatnemu deweloperowi w zamian za mieszkania komunalne w nowo wybudowanych blokach przy ul. Jana Pawła II.

    Zgodnie z założeniami programu „mieszkania plus” będą oddawane pod najem lub z opcją dojścia do własności osobom, których sytuacja finansowa uniemożliwia zakup mieszkania lub uzyskania na ten cel kredytu. Lokale będą wykończone w stanie gotowym do zamieszkania.




    Chcąc określić zapotrzebowanie na tego typu mieszkania, magistrat udostępnił ankietę. Można ją pobrać TUTAJ. Badania mają pomóc w określeniu skali zainteresowania tym programem wśród mieszkańców kolbuszowskiej gminy. Druki ankiety rozłożone zostaną, m.in. w urzędach, przedszkolach, bibliotekach, na pływalni krytej oraz u sołtysów w każdej miejscowości.




    Urzędnicy proszą o wypełnienie ankiety i dostarczenie jej w terminie do 30 marca b.r. do Biura Obsługi Klienta w budynku magistratu lub e-mailem na adres: umig@kolbuszowa.pl.

    bloki kolbuszowa
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Kuba Kościółek z Kupna walczy z rakiem mózgu. Ma dopiero kilka lat, ale już przeszedł więcej niż wielu dorosłych

    Kuba Kościółek z Kupna walczy z rakiem mózgu. Ma dopiero kilka lat, ale już przeszedł więcej niż wielu dorosłych

    17-letnia Klaudia Kubiś z Kolbuszowej walczy o tytuł Polska Miss. Możemy jej awansować.

    17-letnia Klaudia Kubiś z Kolbuszowej walczy o tytuł Polska Miss. Możemy pomóc jej awansować

    PKW podała oficjalne wyniki wyborów. Prawo i Sprawiedliwość wygrywa, ale rządzić raczej nie będzie. Kolbuszowa z posłem

    Trzęsienie ziemi w PiS. Zbigniew Chmielowiec stanął murem za Mateuszem Morawieckim

    Skomentuj

    Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.