Michał z Zarębek zachwycił w „Mam Talent”

Michał z Zarębek zachwycił w "Mam Talent"

Michał Stochel, ośmioletni akordeonista z Zarębek, wystąpił w pierwszym odcinka nowej edycji show TVN „Mam Talent”, który wyemitowano w sobotni (03.09) wieczór.

Michał Stochel wykonał na harmonii kilka utworów. Zrobił to w ten sposób, że nie tylko usłyszał trzy razy „tak”, ale zachwycił jurorów. Ujął zwłaszcza Małgorzatę Foremniak, która wbiegła na scenę i poprosiła chłopca o autograf.
Później to ja się do pana nie dobiję, ponieważ będzie pan wybitnym muzykiem. A więc ja poprószę o autograf – mówiła jurorka – Ale na piersi! – apelował prowadzący program Marcin Prokop.

Michał z Zarębek zachwycił w "Mam Talent"

Atrakcyjna aktorka nie dała się długo prosić i odsłoniła swój dekolt, gdzie młody artysta złożył swój autograf.

Michał z Zarębek zachwycił w "Mam Talent"
Boże, ile ja bym dał, żeby w jego wieku mieć taką szansę – komentował Prokop.

– Ja już go przyzwyczajam – ripostowała pół żartem, pół serio Foremniak i dodała: – Michał, gratuluję ci, jesteś niesamowitym młodym człowiekiem. W tym programie są tzw. objawienia. Jesteś niezwykle zdolny. Masz dar, który dostałeś nie wiem skąd. Jesteś cudowny!

Małgosia, prawda jest taka, że tata Michała też chciałby ci się podpisać na klatce piersiowej – komentowała inna jurorka programu, Agnieszka Chylińska.

„Postawiona pod ścianą” aktorka znów odsłoniła dekolt, na którym, obok autografu Michała, swój podpis złożył jego ociec.
Michał z Zarębek zachwycił w "Mam Talent"

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.