Michał Mokrzycki w ŁKS Łódź. Dziś zdobył pierwszego gola dla swego klubu

Michał Mokrzycki w ŁKS Łódź. Dziś zdobył pierwszego gola dla swego klubu

Michał Mokrzycki zdobył dziś premierowego gola dla ŁKS Łódź, przyczyniając się do zwycięstwa 2-1 ze Skrą Częstochowa. Dzięki temu jego klub utrzymał pozycję lidera I ligi.
Pochodzący z Zarębek Michał Mokrzycki ma 25 lat, jego pozycja na boisko to środkowy pomocnik. Jest wychowankiem Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Potem występował w Stali Rzeszów, Stali Mielec i Korony Kielce. W barwach tej ostatniej jesienią 2016 roku zadebiutował w piłkarskiej ekstraklasie.

Następnie grał w Stali Stalowa Wola i Wiśle Sandomierz. W 2018 roku  „Mokry” związał się z Ruchem Chorzów. Szybko stał się jednym z liderów drużyny, przyczyniając się do jej kolejnych awansów – najpierw do drugiej, a potem do pierwszej ligi.

Przed rozpoczęciem bieżącego sezonu mierzący 182 cm zawodnik zasilił szeregi Wisły Płock i podpisał z nią dwuletni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok.
Michał Mokrzycki z Zarębek zagra w Ekstraklasie

Jesienią na boiskach Ekstraklasy piłkarz zaliczył jednak tylko trzy występy plus jedno spotkanie w Pucharze Polski. Dlatego zdecydował się na wypożyczenie do ŁKS Łódź. Obowiązuje ono do 30 czerwca 2023 roku, czyli do końca bieżącego sezonu.

– Do drużyny ŁKS-u chciałbym wnieść na pewno dużo jakości i charakteru, którego nigdy na boisku mi nie brakuje Wiosną chciałbym rozegrać wiele dobrych spotkań na pierwszoligowych boiskach. To jest mój cel – mówi Michał Mokrzycki.
Michał Mokrzycki w ŁKS Łódź. Dziś zdobył pierwszego gola dla swego klubu
Zdjęcie: ŁKS Łódź.

Dziś Michał Mokrzycki zdobył swoją premierową, a zarazem przepiękną bramkę dla ŁKS Łódź.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.