Mateusz zaprasza na Footballową Kolbuszową! Przyjdźcie, bo warto
Przed nami Footballowa Kolbuszowa, czyli impreza przepełniona muzyką i sportem, którą co roku w swoim rodzinnym miasteczku organizuje Mateusz Cetnarski, reprezentant Polski w piłce nożnej, dziś zawodnik Cracovii Kraków. W organizacji  eventu pomagają mu kolbuszowskie stowarzyszenia i instytucje. Są to: Fundacja „Serce”, Urząd Miejski, klub sportowy Kolbuszowianka, Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, a także zarządy osiedli numer 1, 2 i 3. Wstęp jest wolny. A tak było rok temu:

W niedzielę (18.06) o godzinie 11 na stadionie rozegrany zostanie finał turnieju piłkarskiego dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-19 lat. Trzy godziny później odbędzie się Olimpiada Przedszkolaków. W międzyczasie odbywać się będzie piknik sportowo-rekreacyjny dla całych rodzin. Zaplanowano zabawę z animatorem, kulinarne wariacje, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. O godz. 15 rozegrany zostanie turniej z udziałem gwiazd polskiego futbolu, piłkarzy Kolbuszowianki, sponsorów i muzyków.
Na godz. 18 na stadionie zaplanowano koncerty. Na scenie zaprezentują się zaprzyjaźnieni z „Cetnarem” artyści. Będą to: krakowski zespół Wu-Hae (rock), a także raperzy: Green,  Quebonafide i Eldo.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.