Mateusz zaprasza na Footballową Kolbuszową. Przyjdźcie, bo warto
Przed nami Footballowa Kolbuszowa, czyli impreza przepełniona muzyką i sportem, którą co roku w swoim rodzinnym miasteczku organizuje Mateusz Cetnarski, reprezentant Polski w piłce nożnej, dziś zawodnik Cracovii Kraków. W organizacji  eventu pomagają mu kolbuszowskie stowarzyszenia i instytucje. Są to: Fundacja „Serce”, Urząd Miejski, klub sportowy Kolbuszowianka, Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, a także zarządy osiedli numer 1, 2 i 3. Wstęp jest wolny. A tak było rok temu:

W niedzielę (18.06) o godzinie 11 na stadionie rozegrany zostanie finał turnieju piłkarskiego dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-19 lat. Trzy godziny później odbędzie się Olimpiada Przedszkolaków. W międzyczasie odbywać się będzie piknik sportowo-rekreacyjny dla całych rodzin. Zaplanowano zabawę z animatorem, kulinarne wariacje, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. O godz. 15 rozegrany zostanie turniej z udziałem gwiazd polskiego futbolu, piłkarzy Kolbuszowianki, sponsorów i muzyków.
Na godz. 18 na stadionie zaplanowano koncerty. Na scenie zaprezentują się zaprzyjaźnieni z „Cetnarem” artyści. Będą to: krakowski zespół Wu-Hae (rock), a także raperzy: Green,  Quebonafide i Eldo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.