Prezes Marcin Blicharz: – Piłkarze Tempa Cmolas są kumplami na boisku i poza nim

Marcin Blicharz, prezes Tempa Cmolas: - Nasi piłkarze są kumplami na boisku i poza nim

Piłkarze Tempa Cmolas zakończyli sezon na czwartym miejscu A klasy. Ambicje klubu i kibiców były co prawda większe, ale nikt nie rozpacza. Wręcz przeciwnie.   

Co ciekawe, rok temu piłkarze Tempa Cmolas również zajęli czwarte miejsce w A klasie. Dlatego teraz włodarze klubu mierzyli w awans.

– Niestety SOKiS Chorzelów i Atut Podborze były poza zasięgiem – nie tylko naszym, ale całej ligi – mówi Marcin Blicharz, prezes Tempa Cmolas.

Marcin Blicharz, prezes Tempa Cmolas: - Nasi piłkarze są kumplami na boisku i poza nim - tabela.
Źródło: 90minut.pl.

– Na pewno cieszy, że udało nam się stworzyć młodą fajną drużynę. W tym roku jesienią zagraliśmy dwa mecze średnią wieku 21,6 lat. Gramy też swoimi chłopakami. Udało nam się stworzyć grupę kumpli – zarówno na boisku, jak i poza nim. To naprawdę owocuje i jestem pewien, że wcześniej czy później przyniesie nam upragniony awans.  

– Trenerem jest Krzysztof Górski. Na co dzień uczy on w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Mielcu. Posiada licencję A, jest też po kursie analityka piłki nożnej. Profesjonalista. Mogę o nim wypowiadać się tylko w pozytywach – dodaje prezes Tempa Cmolas.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.