Maluchy z Weryni znów potrzebują naszej pomocy

Przedszkolaki z Weryni wygrały ważny konkurs

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Weryni znów liczy na naszą pomoc. Tym razem walczy w konkursie „Działaj z imPETem”

Kilka miesięcy temu przedszkolaki z Weryni wygrały tablicę multimedialną oraz zabawki w konkursie na pracę plastyczną „Sposoby Księcia Paranita na Problem z Głowy”. O ich zwycięstwie zdecydowało głosowanie w sieci.  Na stronie organizatora w polu miejscowość należało wpisać Werynia, oddać głos i potwierdzić go wiadomością e-mail.
Teraz historia się powtarza. Placówka bierze udział w konkursie „Działaj z imPETem” Tam też o zwycięstwie decydują internauci. Co trzeba zrobić?

Na początek wejść na tą stronę internetową i wyszukać pracę „Ziemia jest w twoich rękach” z przedszkola z Weryni, a następnie oddać na nią nasz  głos. Można to robi codziennie do 5 marca.

Maluchy z Weryni znów potrzebują naszej pomocy

Obecnie na malunek ten poparło 693 osoby. Nasz głos należy potwierdzić klikając w link, jaki otrzymamy na nasz e-mail, może on „wylądować” w SPAM.
Po  głosowaniu, prace oceniać będzie jury, które następnie wybierze pięć z nich. Wśród nagród przewidziane są między innymi: meble, zestawy gier i zabawek oraz siedziska „Kolorowy pociąg”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.