Mają złodzieja elektronarzędzi

Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który ukradł elektronarzędzia z niezamieszkałego domu w Kolbuszowej, gdzie wykonywane były prace wykończeniowe. Zabrał m.in. wiertarki, szlifierkę i inne narzędzia. Wartość skradzionych przedmiotów pokrzywdzony wycenił na ok. 2 tys. zł.
Policjanci ustalili, że związek z tą kradzieżą może mieć 32-latek przebywający na terenie Kolbuszowej. I rzeczywiście w trakcie przeszukania wynajmowanego przez niego mieszkania funkcjonariusze odnaleźli skradzione elektronarzędzia. 32-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwo.
We wtorek (26.09) policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży elektronarzędzi z warunkach „recydywy”. 32-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. O jego dalszych losach zdecyduje sąd.

Fot.: KPP Kolbuszowa
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.