Łydka Grubasa gwiazdą Spinacza [NASZ PATRONAT]

TEDE wystąpi w kolbuszowskim klubie

Znamy program tegorocznej edycji „Spinacza”. Gwiazdą festiwalu będzie zespół Łydka Grubasa, którego hit „Rapapara” zna chyba każdy. Patronat nad wydarzeniem, które odbędzie się za dwa tygodnie, tradycyjnie już objął portal kolbuszowalokalnie.pl.

Ideą „Spinacza”  jest łączenie stylów muzycznych i subkultur – jest to też odwołanie do historii Kolbuszowej, gdzie przez wieki ścierały się różne kultury.
W tym roku impreza odbędzie się w pierwszą niedzielę sierpnia (07.08) na stadionie sportowym przy ulicy Wolskiej w Kolbuszowej. Początek o godzinie 16. Wstęp jest wolny – jest to możliwe, bo wydarzenie będzie finansowane ze środków Urzędu Miejskiego.

Gwiazdą 16. edycji „Spinacza” będzie zespół Łydka Grubasa. Brzmienie grupy określa się mianem „rocka kulinarno-publicystycznego”. Formacja wyróżnia się osobliwymi, satyrycznymi i czasem wulgarnymi tekstami. Jej największy hit „Rapapara” zanotował na YouTube ponad 109 mln wyświetleń.

Na „kolbuszowskim Woodstocku” wystąpią również Bzyk i Guzik (crossover i hardcore). Zobaczymy też rzeszowskie bandy Symptone (hard rock) i RoseMerry (blues/rock) z Kasią Krawczyk na wokalu.
Lokalną scenę reprezentować będzie grupa Czarny Jednorożec (pop/rock) z sześcioletnią Julką.
Program festiwalu

  • godz. 16:30 – Symptone
  • godz. 17:30 – Czarny Jednorożec
  • godz. 18:30 – Bzyk i Guzik
  • godz. 19:30 – RoseMerry
  • godz. 20:30 – Łydka Grubasa
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.