Lekcje pokazowe z języka angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie

Miś Teddy Eddie zachwycił dziś dzieci [ZDJĘCIA]

Szkoła ACCENT zaprasza wszystkie dzieci na lekcje pokazowe z języka angielskiego. Zajęcia z zastosowaniem metody Teddy Eddie odbędą się już w czwartek (23.09) w Kolbuszowej, przy ulicy Obrońców Pokoju 7.

Lekcje pokazowe z języka angielskiego w szkole ACCENT odbędą się w dwóch grupach: o godz. 17:00 dla 4 i 5-latków, a godzinę później dla 6 i 7 latków.

Lekcje pokazowe z języka angielskiego dla dzieci

Podczas lekcji pokazowych prezentowana będzie nowoczesna metoda Teddy Eddie. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne komunikacyjnego użycia języka. Uaktywnia się go poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Realizacja każdej z Ksiąg Teddy Eddie to około 60 spotkań od 35 do 55 minut każde. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Wyjątkiem jest poziom Teddy Eddie Mini, który przewidziany dla dwulatków – tu zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Lektorzy zajmujący się tą metodą uczestniczą w serii szkoleń dotyczących metodyki nauczania języka obcego, specyfiki pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz pracy z metodą. Lekcje są regularnie hospitowane i omawiane z opiekunem, który został przeszkolonym przez licencjodawcę.

Bardzo ważnym aspektem tej metody jest kontakt lektora z rodzicami. Mogą oni liczyć na:

  • lekcje otwarte;
  • maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu (opcjonalnie informacje na e-dzienniku);
  • regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci, udzielane po zajęciach;
  • pisemne raz w semestrze raporty o postępach dziecka.

Szkoła ACCENT jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie z wyłączną licencją na teren miasta i gminy Kolbuszowa. Placówka mieści się na drugim piętrze budynku przy ulicy Obrońców Pokoju 7. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 571-528-231.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.