Ktoś bez serca ukradł dary dla bezdomnych psów

Ktoś bez serca ukradł karmę dla bezdomnych psów

Dziś popołudniu na kolbuszowskim Rynku doszło do kradzieży karmy, która była zbierana dla bezdomnych psów. O zdarzeniu wie już policja.
Skradzione dary pochodzą z prowadzonej zbiórki „Świąteczna paka dla zwierzaka”. To społeczna akcja na rzecz psów i kotów z kolbuszowskiego przytuliska oraz bezdomnych czworonogów z okolic. Przyjmowane są: obróżki, smyczki, legowiska, gumowe zabawki, a także karma i przysmaki.

„Siedzę i płaczę”

Pomoc dla bezdomnych czworonogów z Kolbuszowej spływa dosłownie z całej Polski. Dla przykładu aż z Ostrowca Świętokrzyskiego z karmą dla czworonogów przyjechała pani Agnieszka Podpora.  Dary można zostawiać w sklepach: Intermarche, „Felek”, „Eden i „Orzech” oraz w kwiaciarni „Monika”.

I właśnie z tego ostatniego miejsca ktoś skradł cały karton z darami dla psiaków. Do zdarzenia doszło dziś (28.12), tuż po Świętach (!!!). Właścicielka kwiaciarni, Monika Janusz, która od lat mocno angażuje się w pomoc dla czworonogów, nie kryje emocji:

– Siedzę i płaczę… Perfidni złodzieje ukradli w biały dzień z paczkę dla bezdomnych zwierząt… Ktokolwiek widział… Ktokolwiek wie…? Sprawa zgłoszona na policję. Może ktoś wie jeszcze o jakiejś kamerze na Rynku, w obrębie banku? Może ktoś przypadkowo zauważył, jak złodziej pakuje niebieski ciężki karton do samochodu? – pytała.
„Okradłeś bezdomne psy”

Skandaliczną kradzież karmy dla „bezdomniaków” skomentowała również Magdalena Salach, znana kolbuszowska miłośniczka czworonogów:

– Uprzejmie informuję tego ****** hmm kogoś, że są tam trzy kamery i policja również już działa… Lepiej żeby karma szybko wróciła na swoje miejsce najlepiej z nawiązką… Jeśli potrzebowałeś jedzenie dla swoich zwierząt, bo Cię nie stać trzeba było przyjść i powiedzieć. Na pewno coś by się znalazło. Ale wiedz, że kradzież to kradzież i podchodzi pod to paragraf. Tym bardziej, że wartość przekroczyła magiczne 500 zł! A nie okradłeś byle kogo, tylko bezdomne psy, które i tak mają pod górkę. Znajdziemy Cię…

Przed kradzieżą

Ktoś bez serca ukradł karmę dla bezdomnych psów
Po kradzieży

Ktoś bez serca ukradł karmę dla bezdomnych psów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.