„Królewna Śnieżka i krasnale” w szczytnym celu

„Królewna Śnieżka i krasnoludki" w szczytnym celu

W ten weekend na scenie Miejskiego Domu Kultury aż trzykrotnie wystawiony zostanie spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w nowej odsłonie”. Cały dochód trafi na pielgrzymkę uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej do Medjugorie.

Spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w nowej odsłonie” wystawi Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Iskierka” oraz ZSS  w Kolbuszowej Dolnej. Na scenie MDK zobaczymy więc przede wszystkim nauczycieli tej placówki, ale nie tylko.
W rolę jednego z krasnoludków wcieli się Karol Wesołowski, przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2.

Sztuka wystawiona zostanie trzykrotnie. Dla dorosłych w sobotę i niedzielę, o godzinie 18, dla dzieci – w niedzielę, o godz. 15. Bilety kosztują 20 zł. Rezerwacji miejsc można dokonywać pod nr tel.: 727 675 461. Zebrane środki trafią na pielgrzymkę niepełnosprawnych uczniów ZSS do Medjugorie.

Program wyjazdu podzielono na części grupową i indywidualną. Rodzice będą mogli wysłuchać świadectw osób nawróconych za sprawą Maryi, uczestnictwa w drodze krzyżowej na Górze Krizevać.

W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli i opiekunów będą przede wszystkim: zwiedzać Medjugorie i uczestniczyć w zajęciach na basenie.
Dla wszystkich planuje się: uczestnictwo w nabożeństwach, modlitwa na górze objawień oraz wyjazd do „matczynej wioski” i inne atrakcje.

Całkowity koszt pobytu dla jednej osoby to 1600 zł (transport, nocleg, wyżywienie, opieka pilota itd.). Ze względu na ograniczone możliwości finansowe, rodzice zwracają się do mieszkańców z prośbą o pomoc. Pieniądze można wpłacać na dwa sposoby:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.