Koszmarny wypadek w Widełce [FOTO]

Koszmarny wypadek w Widełce [FOTO]

Wczoraj w Widełce hyundai uderzył w drzewo. W wypadku ciężko ranny został kierowca samochodu. Obrażeń ciała doznała także jadąca z nim jego żona. Oboje trafili do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek (06.09), około godziny 7:30, na drodze krajowej nr 9 w Widełce.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hyundaiem, 63-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Mężczyzna podróżował ze swoją małżonką, 61-letnią kobietą. Zanim na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe, pomocy poszkodowanym udzielała policjantka z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariuszka jadąc do pracy najechała na zdarzenie i nie wahając się zaczęła udzielać im pomocy. Oceniła stan poszkodowanych.

Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe, dlatego inni świadkowie monitorowali jego stan. Natomiast policjantka ruszyła z pomocą pasażerce. Unieruchomiła jej kończyny i stabilizowała głowę do czasu przyjazdu służb medycznych.
Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, a także strażacy ochotnicy z Widełki i Kupna. Oto relacja tych ostatnich:

– Wyjechaliśmy alarmowo do akcji w sile czterech ratowników. Na miejscu potwierdzono treść zgłoszenia. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Poszkodowanych przetransportowano karetkami do szpitala. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, w tym między innymi podaniu tlenu; oraz kierowaniu ruchem. Po kilkudziesięciu minutach decyzją Kierującego Działaniem Ratowniczym zakończyliśmy działania i wróciliśmy do remizy – przekazują druhowie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Koszmarny wypadek w Widełce [FOTO]
Miejsce wypadku w Widełce. Zdjęcie: KPP Kolbuszowa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.