Koncert z okazji Dnia Kobiet dla Oliwki Kret

Zagrali dla chorej Oliwii Kret "Dobro powraca".

Z okazji Dnia Kobiet Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej zaprasza na koncert muzyczno-taneczny. Impreza odbędzie się na rzecz Oliwki Kret.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (06.03), o godzinie 16. Wstęp jest wolny dla rodzin występujących osób, które wystąpią. Dla pozostałych odbędzie się transmisja na YouTube MDK,
Wystąpią:

  • Mażoretki Krokodyl Mamba
  • Studio wokalne MDK w Kolbuszowej
  • Roman Dublański
  • Zespoły taneczne: Steps, Foks, Foks i Miks,

Organizatorzy koncertu zachęcają do włączenia się w pomoc dla Oliwki Kret. Dziewczynka ma 10 lat, mieszka w Kolbuszowej i choruje na padaczkę lekooporną skroniową.  To efekt uszkodzenia funkcji lewej półkuli mózgu w okolicy czoła i skroni.

Tylko operacja poprzedzona jedenastodniowym EEG-video monitoringiem niesie nadzieję na wyleczenie dziewczynki. Takie badanie i operacja możliwa jest w Klinice w Vogtareuth w Niemczech.
Koszt badania i konsultacji przed operacją to 40 tysięcy euro. Niestety koszt całej diagnozy jak i operacji przekraczają zdecydowanie możliwości finansowe rodziców Oliwii, państwa Alicji i Jacka

Jak można pomóc chorej dziewczynce? W różny sposób. Na przykład przekazując jeden procent swojego podatku przy wypełnianiu PIT.

W tytule należy podać numer: KRS 00000 37904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisujemy: 39214 Kret Oliwia.

Oliwię można również wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Koncert z okazji Dnia Kobiet dla Oliwki Kret

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.