Koncert Piotra Rubika – artystyczne wydarzenie roku? [FILM, ZDJĘCIA]
Szerokim echem odbił się w regionie niedzielny (03.09) koncert Piotra Rubika na kolbuszowskim stadionie. Zdaniem wielu mieszkańców, było to artystyczne wydarzenie roku nie tyle w mieście, co w powiecie. Zresztą sam artysta nie krył słów pochwał pod adresem kolbuszowskiej  publiki.
Dziękujemy Kolbuszowa! #piotrrubikconcerts #kolbuszowa

Opublikowany przez Piotr Rubik na 3 września 2017
Festiwal Psalmów Dawidowych, którego podsumowaniem był kolbuszowski koncert, ma uhonorować Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej. Występ Rubika, który tego dnia obchodził swoje 49. urodziny, obserwowało tysiące ludzi. Nie zabrakło tradycyjnego „sto lat” oraz tortu dla artysty.
I dziękuję za "Sto lat" kolbuszowskiej publiczności #piotrrubikconcerts #kolbuszowa

Opublikowany przez Piotr Rubik na 3 września 2017
Na scenie wystąpiło blisko 120 muzyków. Pod wrażeniem niedzielnego wydarzenia był burmistrz Jan Zuba, który napisał m.in., że „festiwal nie mógłby zaistnieć bez osób, które znając wartość dobrej muzyki z entuzjazmem i poświęceniem zaangażowały się w stworzenie tego wydarzenia. Pragnę w sposób szczególny podziękować organizatorom za to, że zechcieli wprowadzić nas w czarujący świat muzyki. Dziękuję za te niezwykłe doświadczenia artystyczne stanowiące również lekcję historii i zrozumienia.”
Poniżej fotorelacja z koncertu, jaką opublikował Urząd Miejski:


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.