Kolbuszowscy ratownicy medyczni odebrali… poród. Marek Partyka i Wojciech Kwiatkowski powitali na świecie małego Tadeuszka

Kolbuszowscy ratownicy medyczni odebrali... poród. Marek Partyka i Wojciech Kwiatkowski powitali na świecie małego Tadeuszka

Dwaj ratownicy medyczni z Kolbuszowej powitali na świecie małego Tadeuszka. Marek Partyka i Wojciech Kwiatkowski odebrali dziś poród domowy.  

Boże Narodzenie jest czasem świątecznych cudów. Takowy stał się dziś przed południem. Dwaj ratownicy medyczni z Kolbuszowej – Marek Partyka (na zdjęciu) i Wojciech Kwiatkowski współuczestniczyli w cudzie narodzin.

Dostali oni rano wezwanie do… porodu. Nie jest to częsta sytuacja, bo większość maluszków, jak wiadomo, przychodzi na świat w szpitalach.

Kolbuszowscy ratownicy stale się jednak szkolą i dokładnie wiedzą, jak w takich sytuacjach się zachować. Poszło im doskonale i razem powitali na świecie małego Tadeusza.

– Gratulujemy szczęśliwej rodzinie i naszym chłopakom, którzy poradzili sobie świetnie – przekazuje Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.