KOLBUSZOWA. W środę otwarcie kręgielni La Zizanie Bowling Club [ZDJĘCIA]

KOLBUSZOWA. W środę otwarcie kręgielni La Zizanie Bowling Club [ZDJĘCIA]

No i doczekaliśmy się. W środę (10.06) o godzinie 10 na pierwszym piętrze Galerii Nad Nilem odbędzie się wielkie otwarcie kręgielni La Zizanie Bowling Club. Przez pierwsze pięć dni na wszystkich czekać będzie mega promocja – 50 procent rabatu na grę w kręgle.

Kręgle to jedna z ulubionych aktywności rekreacyjnych. To świetna okazja do wspólnej zabawy. Mogą w nią grać osoby w każdym wieku. To wspaniała rozrywka i forma wypoczynku dla całej rodziny a także idealna okazja do spotkań ze znajomymi czy też  do integracyjnych wyjść firmowych.

„La Zizanie Bowling Club” jest nowym miejscem na mapie Kolbuszowej. To nowoczesna kręgielnia posiadająca: cztery profesjonalne tory do bowlingu, komfortowe loże, niepowtarzalne wnętrze oraz najnowsze rozwiązania (biała nawierzchnia, oświetlenie wielokolorowe LED, automatyczne płotki podnoszone dla dzieci, ledowe doświetlenie kręgli z efektem UV oraz najnowszy system sterowania 3D).
Kręgielnia znajduje się w bliskim sąsiedztwie bardzo dobrze zaopatrzonego baru. A w nim pyszne dania z menu, pizza oraz wyśmienite trunki. Uwaga! Od środy do niedzieli (14.06) na wszystkich czekać będzie mega promocja – 50 procent rabatu na grę w kręgle. Rezerwacja pod nr tel. 883 048 800.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.