KOLBUSZOWA. „Od trzech lat woda zalewa moje mieszkanie” [ZDJĘCIA, WIDEO]

KOLBUSZOWA. "Od trzech lat woda zalewa moje mieszkanie" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Pani Natalia, nasza Czytelniczka z jednego z bloków przy ulicy 11 listopada w Kolbuszowej, skarży się na notorycznie zalewany lokal. Interwencje w Spółdzielni Mieszkaniowej nic nie dają. Mieszkanka miasta napisała więc list do naszej redakcji. Oto jego treść.

„Od trzech lat leje nam się woda z kratki wentylacyjnej. Za każdym razem zgłaszam to do Spółdzielni Mieszkaniowej. Co roku też jest nam wypłacane z tego tytułu odszkodowanie od naszego ubezpieczyciela. Interweniowaliśmy w maju tego roku dwa razy, a w czerwcu raz.

Kogo prosić o pomoc?

Spółdzielnia wiecznie nie ma czasu. Ostatnio zadzwoniłam do pana prezesa Józefa Rybickiego. Przedstawiłam mu wszystkie zdjęcia i filmiki z naszego zalanego mieszkania: na suficie i na ścianach, głównie w kuchni i łazience. Na moje pytanie kto za to teraz odpowie, pan prezes nie potrafił udzielić mi odpowiedzi. Kiedy oświadczyłam, że po takim zalaniu pojawi się grzyb, pan prezes zapewnił,  że na pewno go nie będzie. Że musi wyschnąć i wtedy zaczną coś w tej sprawie działać.

Pan prezes dodał, że Spółdzielnia nie ma stosownych środków. Grzecznie zapytałam, kiedy naprawią ten komin czy dach lub cokolwiek, żeby nie lało. W słuchawce usłyszałam, że ciężko mu powiedzieć, ponieważ ma tylko dwóch pracowników, i że prawdopodobnie zrobi to w sierpniu lub wrześniu.
Dopiero zaczęliśmy remontować mieszkanie. Jak mamy to robić, skoro cały czas do środka dostaje się woda i wygląda to jak wygląda? Mam cały czas być w domu i czekać na deszcz, a potem biegać z pokoju do pokoju z ręcznikiem w ręku? Ile czasu mam czekać żeby to było naprawione? Leje już się nam centralnie woda z sufitu i nie wiem do kogo mam się zgłosić, kogo prosić o pomoc”.

Materiał WIDEO

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.