Kolbuszowa najpiękniej oświetlonym miastem Podkarpacia. Tak zdecydowali internauci

Centrum Kolbuszowej już w świątecznej szacie. Są nowe obiekty [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kolbuszowa wygrała plebiscyt „Świeć się z Energą” na najpiękniej oświetlone świątecznie miasto Podkarpacia. Tak w głosowaniu zdecydowali internauci. Nagrodą jest sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który trafi na cele charytatywne.

Kolbuszowa jako na najpiękniej oświetlone miasto regionu zdobyła 1076 głosów. Drugie miejsce zajął Majdan Królewski z 389 punktami, a na trzecim miejscu znalazł się Rzeszów – 274.  

Nagrodą za pierwsze miejsce w wojewódzkim etapie jest sprzęt AGD o wartości 10 000 zł. Przekaże się go na cele charytatywne. Na jaki dokładnie? Decyzja jeszcze nie zapadła.

Teraz Kolbuszowa powalczy w konkursie ogólnopolskim, gdzie wybrana zostanie Świetlna Stolica Polski. Głosowanie rozpocznie się już jutro (17.01) i potrwa do końca miesiąca.

Tej zimy świąteczne światełka ozdobiły całą Kolbuszową, ale najefektowniej tradycyjnie wyglądał Rynek. Stanęła tam wielka, 10-metrowa choinka studnia, która rozbłysła światełkami. Pięknie wyglądała także studnia.

W centrum miasteczka pojawiły się również nowe świetliste obiekty. Była to kompozycja składająca się z bombki, renifera oraz świątecznej kartki z napisem „Wesołych Świąt”.

Światełka ozdobiły też reprezentacyjne trakty, ronda oraz Bulwary Nad Nilem.

Więcej na ten temat w naszym artykule: Centrum Kolbuszowej już w świątecznej szacie. Są nowe obiekty [ZDJĘCIA, WIDEO].

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.