KOLBUSZOWA. Le Moor zagrał #Hot16challenge [WIDEO]

Jubileuszowy koncert Le Moor – zobacz na ŻYWO

Kolbuszowski zespół rockowy, Le Moor włączył się w popularną akcję #Hot16challenge i nagrał swoją „szesnastkę”. Numer opowiada o pandemii koronawirusa, obostrzeniach z tym związanych, pracownikach służby zdrowia i społeczno-politycznej sytuacji w kraju.

Fajny numer nam wyszedł, powstał na jednej próbie. Dobrze się bawiliśmy stęsknieni za graniem. Lubimy brać udział w akcjach charytatywnych i w tej sytuacji nie mogliśmy pozostać obojętni – mówi Dorian Pik, lider i wokalista Le Moor, który na scenie muzycznej funkcjonuje już od ponad 14 lat.

Kawałek nagrano w składzie: Dawid Magda – perkusja, Rafał Czachor – gitara basowa, Mateusz Augustyn – gitara, Krzysztof Surdyka – trąbka, Szymon Pawlak – saksofon altowy, Łukasz Ziemba – saksofon barytonowy, Dorian Pik – głos, Przemysław Denda – przeszkadzajki.
#Hot16challenge polega na nagraniu szesnastu wersów i nominowaniu kolejnych osób, które mają stworzyć swój “kawałek” w 72 godziny. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia i wesprzeć ich w ten sposób w walce z Covid-19.  Oprócz zespołu Le Moor, w akcję #Hot16challenge zaangażował się również duet TFM (hip-hop) z Weryni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.