KOLBUSZOWA. Czy mieszkanka miasta zaraziła się koronawirusem?

Uwaga! Oszuści wykorzystują epidemię koronawirusa! Oferują "cudowne leki"

W przestrzeni internetowej pojawiła się dziś wiadomość o zakażeniu koronawirusem przez mieszkankę Kolbuszowej. To kobieta w sile wieku. O swej chorobie napisała na Facebooku. Potem jednak wykasowała post. Temat ten jednak podłapali internauci.

Mowa jest o bardzo aktywnej mieszkance miasta. Co więcej, miała zasiadać w jednej z obwodowych komisji wyborczych w Kolbuszowej, podczas niedzielnych wyborów prezydenckich. Jeśli rewelacje o jej zakażeniu się potwierdzi, może być duże zamieszanie. Jak na razie informacji tej nie potwierdza Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie.

W całym kraju na Covid-19 zachorowało 32 527. osób, 1 375. z nich, niestety, odeszło. Na Podkarpaciu potwierdzono 557. przypadków koronawirusa. 350. osób wyzdrowiało. Odnotowano 48 zgonów. Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się obecnie 25. mieszkańców naszego województwa, 1 788. poddano kwarantannie, natomiast w izolacji domowej przebywa 66 osób.
W powiecie kolbuszowskim potwierdzono 12. przypadków Covid-19. Dotyczy to: 7. pań, 4. mężczyzn oraz dziecka. Wyzdrowiało 10. osób. Dwie kobiety, niestety, zmarły. Czy kobieta, o której huczy Internet, jest trzynastą osobą w powiecie zakażoną wirusem, pokażą najbliższe godziny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.