Kierowca skutera z ponad trzema promilami

Natknęła się na zwłoki mężczyzny na leśnej drodze

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 44-letni kierowca skutera, którego zatrzymano w Kosowach, na trasie Mielec – Kolbuszowa. Dalszą jazdę uniemożliwił mu świadek jego „wyczynów” na drodze, który zawiadomił policję.
Do zdarzenia doszło w piątek (16.09)  na drodze wojewódzkiej w Kosowach. Około południa interweniowali tam kolbuszowscy policjanci w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kierowcy skutera, który jechał w stronę Mielca. Sposób jego poruszania wskazywał na to, że może być pijany.

Na miejscu mundurowi zauważyli leżący na poboczu drogi motorower. Z relacji świadków wynikało, że jadący nim mężczyzna oddalił się w pobliskie zarośla.

Policjanci udali się w to miejsce i szybko zatrzymali tam 44-letni mieszkaniec gminy Niwiska, który przyznał, że kierował motorowerem.
Badanie wykazało wykazało 3,38 promila alkoholu w jego organizmie. Okazało się również, że 44-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami oraz aktywny zakaz prowadzenie wszelkich pojazdów mechanicznych. Teraz stanie przed sądem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.