Katastrofa w Przemyślu. Wysoka porażka Sokoła

Sokół przegrywa z KS Wiązownica jedną bramką

Niemiłą niespodziankę sprawił swoim kibicom Sokół Kolbuszowa Dolna. Podopieczni trenera Waldemara Mazurka polegli dziś w Przemyślu 5-0.

Wysoka porażka jest o tyle bolesna, że odniesiona po spektakularnym zwycięstwie 6-2 odniesionym tydzień temu nad zawsze groźną Stalą II Mielec. Pierwsza bramka w Przemyślu padła już 10 minucie, pozostałe cztery gospodarze zdobyli w drugiej połowie.

Trudno kogokolwiek wyróżnić po tak sromotnej porażce. Obserwatorzy zwracają uwagę na Krzysztofa Szymańskiego, który „szarpał” z przodu.

Okazja do rehabilitacji będzie w następnej kolejce. Piłkarze Sokoła zagrają bowiem u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, Czarnymi Trześń. Ten mecz zaplanowano na sobotę (02.04), o godzinie 15.