Jutro pogrzeb Zuzi. Msza św. żałobna w Kolegiacie

Zmiany w Kolegiacie. Odeszli lubiani księża [FOTO]

Jutro odbędzie się pogrzeb 11-letniej Zuzi, która zmarła w wyniku zatrucia się czadem. Msza św. żałobna zostanie odprawiona o godzinie 14 w Kolegiacie Wszystkich Świętych.

Po nabożeństwie trumna z ciałem dziewczynki spocznie na cmentarzu parafii p.w. Św. Brata Alberta. Dziś (27.01), o godzinie 17 w kaplicy cmentarnej odmówiony zostanie różaniec za duszę śp. Zuzi
Przypomnijmy, że 11-latka zatruła się czadem w poniedziałek (24.01), przed godz. 20 w bloku przy ul. ks. Ludwika Ruczki. Dziewczynka kąpała się w łazience. W  stanie krytycznym trafiła do jednego z rzeszowskich szpitali. Mieszkańcy byli w szoku.

Wczoraj (26.01) o godz. 18 w Kolegiacie odbyła się msza św. w intencji dziewczynki. Dziś o śmierci Zuzi na Facebooku poinformowała jej mama

„Kochani, 11 lat temu Bóg dał nam najwspanialsza osobę na świecie. Dziś postanowił nam ją zabrać. Może ma jakiś plan wobec niej oby. Dziękuję za każde wsparcie modlitwę, za wszystko. Pomimo tylko 11 lat Zuzia wniosła więcej do tego świata niż nie jedna osoba dorosła. Żegnamy Cię, córeczko. Tańcz tam na górze, nagrywaj tik toki i opiekuj się nam.”

Jutro pogrzeb Zuzi. Msza św. żałobna w Kolegiacie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.