Julia z Kolbuszowej walczy o tytuł Miss Małopolski

Julia z Kolbuszowej w finale Miss Małopolski

Julia Szerszeń, 22-letnia mieszkanka Kolbuszowej, walczy o tytuł Miss Województwa Małopolskiego. Można jej pomóc. Wystarczy zagłosować.

Konkurs Miss Województwa Małopolskiego pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.
Udział w przedsięwzięciu pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest również szansą na zrealizowanie swoich ambicji, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modeling.

Konkurencja jest ogromna. O tytuł walczą aż 220 dziewcząt. O ich promocji do finału zdecyduje jury, ale sporo do powiedzenia będą mieli też internauci, którzy mogą głosować na poszczególne kandydatki. Trójka z nich z największą ilością głosów otrzyma bezpośrednio awans do finału konkursu.

Głosować można na Facebooku – na profilu konkursu Miss Województwa Małopolskiego. Aby polubienie / udostępnienie było ważne, należy subskrybować profil konkursu Miss Województwa Małopolskiego. Jedno polubienie zdjęcia oznacza pół punktu, a udostępnienie zdjęcia – punkt.
Głosowanie odbywa się też na Instagramie. Tam także należy zaobserwować profil Miss Małopolski. Jedno polubienie zdjęcia oznacza 0,75 pkt. Oddać swój głos na kandydatkę można też poprzez SMS.

O tytuł Miss Województwa Małopolskiego walczy też kolbuszowianka, 22-letnia Julia Szerszeń.

– Kochani, proszę o polubienie zdjęcia i udostępnienie, daje mi to szanse przejścia do finału. Liczę na wasze wsparcie. Konkurencja jest duża – napisała Julia na Facebooku.

Głosowanie trwa do 18 marca 2022, do godziny 22:00. Dzień później w Hotelu Swing w Krakowie odbędzie się półfinał z publicznością. Galę finałową Miss Małopolski zaplanowano na 26 czerwca.
Julia z Kolbuszowej walczy o tytuł Miss. Pomóżmy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.