Mamy sukces. Oliwka jedzie na badania do Niemiec

Jest sukces. Oliwka Kret jedzie na badania do Niemiec

Mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy trzymają kciuki za Oliwkę Kret z Kolbuszowej. Dziewczynka, która cierpi na padaczkę lekooporną, wyjeżdża na badania do Niemiec. Od jej wyników zależeć będzie, czy i jaka operacja będzie tutaj konieczna.

Oliwia Kret ma 13 lat, mieszka w Kolbuszowej, jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Kupnie. Jej rodzice są nauczycielami w tej placówce. Oliwia cierpi na padaczkę lekooporną i skrajne wcześniactwo.
Z myślą o niej od pewnego czasu odbywają się różnego rodzaju wydarzenia. Całą akcję koordynuje niezawodna Katarzyna Furtak Draus – prawniczka z Kupna, która pomagała malutkiej Emilce Wilk.

Dzięki zaangażowaniu pani Kasi i ofiarności mieszkańców zebrano na tyle wysoką kwotę, by Oliwka mogła pojechać na badania EEG-video monitoring do Niemiec. Tę bardzo dobrą nowinę przekazała dziś mama dziewczynki, Alicja Kret.

– Na badaniach będziemy w dniach 3-13 lipca. Dzięki temu będziemy wiedzieć co dalej, i jakie będzie dalsze leczenie córki. Nasz wstępny cel został osiągnięty. To dzięki Wam Wszystkim. Fundacja, której Oliwka jest podopieczną, zrobiła przedpłatę 40 tys. euro z subkonta córki na konto kliniki, a ta ustaliła termin badań.

Z ostatniego koncertu w Kupnie z 5 czerwca zebrane pieniądze (5981,85zł) pozwolą nam na pokrycie w części zakwaterowania, transport do kliniki, ubezpieczenie, vinety. Jeszcze raz dziękujemy za turnieje, mecze, koncerty kiermasze, wpłaty i darowizny oraz 1% na subkonto Oliwki. Bez Was i Waszych rodzin, przyjaciół, znajomych, nie dalibyśmy rady. Dziękujemy za tyle dobrych słów wsparcia, pozytywnej energii – przekazała pani Alicja.
Dziewczynkę można wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.  Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.