Jest sprawa. Zbieramy pieniądze dla „Ziutka”

Jest sprawa. Zbieramy pieniądze dla "Ziutka"

Łukasz Zięba z Majdanu Królewskiego w wyniku wypadku doznał urazu kręgosłupa i paraliżu wszystkich kończyn. Rehabilitacja „Ziutka” jest nie tyle żmudna, co bardzo kosztowna. Możemy mu jednak pomóc.

Łukasz Zięba ma 41 lat i mieszka w Majdanie Królewskim. Znajomi mówi na niego „Ziutek”. Pięć miesięcy temu, w czerwcu 2022 roku miał wypadek, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa.
Początkowe rokowania nie były dobre. Lekarze nie dawali mu szans na powrót do zdrowia. Dziś już jest nieco lepiej, ale jego życie zmieniło się o 180 stopni.

„Ziutek” doznał paraliżu czterokończynowego. Koszty leczenia są ogromne. Refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia rehabilitacja trwała krótko, a czas oczekiwania na wolne miejsce jest bardzo długi.

Łukasz musi więc leczyć się w prywatnym ośrodku. Powrót do sprawności jest możliwy tylko przy ciągłych ćwiczeniach i pomocy wykwalifikowanych fizjoterapeutów i innych specjalistów.

Dzienny pobyt w centrum rehabilitacji to ogromny koszt, a takich dni będzie potrzebnych bardzo dużo. Dlatego „Ziutek” prosi nas o wsparcie.
O każdą możliwą złotówkę, która pomoże w intensywnej terapii i szybkim powrocie do domu.

Pomóc Łukaszowi możemy na stronie: www.siepomaga.pl/lukasz-zieba.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.