Jedzie dla Karoliny. „Kieruję się już w stronę domu” [POSŁUCHAJ]
Dziś (15.07) mija równy tydzień, odkąd w podróż dookoła Polski swoim skuterem ruszył Jarosław Mazur. Jego akcja ma na celu pomoc Karolinie, uczennicy VI klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej, która zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Dziewczynka potrzebuje sprzętu w postaci specjalistycznych ortez, które wspomagają naturalny odruch chodu, a także: gorsetu stabilizującego, pasów derotacyjnych rehabilitację i przede wszystkim specjalistycznego leczenia. Koszt samych ortez wynosi 12 500 zł, z kolei gorset stabilizujący oznacza wydatek 3 500 zł, pasy derotacyjne – 850 zł plus codzienna rehabilitacja – 80 zł za godzinę
Pomóc Karolinie możemy wpłacając pieniądze pod tym adresem: zrzutka.pl/zcp6bg. Namawia do tego jadąc skuterem po Polsce Jarosław Mazur. Relację z jego podróży można śledzić TUTAJ.

Wczoraj (14.07) poinformował, że jest już na Podlasiu: – „Były Żuławy, Święta Lipka, Śniardwy, Giżycko, Mazury bezjeziorne i nawet Wilczy Szaniec. A na zdjęciu jezioro które mam całe dla siebie na dziś wieczór i jutro o świtaniu. A jutro Tatarzy, Rusini, meczety i cerkwie. I jadę już w stronę domu. Powinienem skończyć jutro już w lubelskiem. Myślę o Kostomłotach. Nie zapominajcie o pomaganiu”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.