Jedzenie prosto z „sieci”

Jedzenie prosto z "sieci"

Od około roku klub K2 już nie kojarzy się tylko z miejscem spotkań mieszkańców Kolbuszowej, ale też z lokalem, w którym można zamówić posiłek za pomocą sklepu on line. Sposób jest bardzo prosty. Zamawiasz jedzenie, następnie na e-maila dostajesz potwierdzenie i orientacyjny czas realizacji. Płatność odbywa się gotówką lub kartą.

Wirtualna restauracja K2 funkcjonuje już od roku. Obecnie korzysta z niej ponad 250 stałych klientów i liczba ta wciąż rośnie. Co ciekawe, jest tam możliwość jedzenia z opcją „dostawy bez kontaktu”. Po zaznaczeniu tej opcji kierowca powiadamia klienta poprzez SMS lub telefonicznie albo dzwonkiem do drzwi, że dostarczył jedzenie. Forma ta była popularna w czasie obostrzeń związanych z Covid-19.
Klub posiada też własną aplikację na telefon. Dzięki niej kilkoma kliknięciami można zamówić i zapłacić za  jedzenie. Można z niej korzystać od otwarcia lokalu do godz 21.00 Uwaga! Nie trzeba każdorazowo wpisywać adresu dostawy. Bezpłatną aplikację „k2 restauracja” można ściągnąć ze sklepu Google Play.

Klub K2 mieści się przy ulicy Mickiewicza 1 w Kolbuszowej. Otwarty jest: od poniedziałku do czwartku w godz. 12-23, w piątki 12-1, soboty 13-1, niedziele 13-23. Dania można zamawiać zarówno telefonicznie pod nr 017 22-70-297 lub 725-20-60-80, jak i on line, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.