„Jagodowe Specjały” 2023 pełne atrakcji. Wystąpią MIG i Liber [NASZ PATRONAT]

Tłumy na Jagodowych Specjałach [FOTO, WIDEO]

Znamy program „Jagodowych Specjałów” – cyklicznej imprezy, która nawiązuje do tradycji jagodobrania. Gwiazdami tegorocznej edycji pikniku będą: Agata Sobocińska, Liber i zespół MIG. Patronat nad wydarzeniem objął portal kolbuszowalokalnie.pl.
„Jagodowe Specjały” w Dzikowcu odbywają się już od 16. lat – tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca. Wtedy to bowiem przypada święto Matki Boskiej Jagodnej, opiekunki matek i ciężarnych kobiet. W tym też dniu w parafii w Dzikowcu odbywa się odpust.

W tym roku, 2 lipca, podobnie jak rok temu, impreza odbędzie się na terenie urokliwego Parku Błotnickich. Start o godzinie 14.30. Będzie tradycyjny kiermasz potraw i wypieków na bazie jagód.

W programie wydarzenia jest też „Bitwa Regionów”, czyli konkurs kulinarny dla kół gospodyń wiejskich.
Na scenie zaprezentują się: laureaci Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Śpiewam bo lubię”, Akademia „Świetlika”, zespół „Iskierki” z wokalistami oraz panie z KGW „Prymule” w Dzikowcu.

Od godz. 17.45 odbywać się będą koncerty gwiazd. Wystąpią: lokalny zespół biesiadny, TraLaBand; Agata Sobocińska (pop), raper Liber i grupa MIG (disco polo). Jagodowe Specjały zakończy zabawa taneczna."Jagodowe Specjały" 2023 pełne atrakcji. Wystąpią MIG i Liber [NASZ PATRONAT]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.