Grzegorz Braun i Tomasz Buczek będą rozmawiać dziś z kolbuszowianami
Dziś (20.05) o godzinie 17 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Braunem, reżyserem, publicystą i politykiem, który w wyborach do Parlamentu Europejskiego startuje z pierwszego miejsca podkarpackiej listy Konfederacji.

Grzegorzowi Braunowi towarzyszyć będzie Tomasz Buczek (na zdjęciu), działacz narodowy z Kolbuszowej Górnej i „dwójka” na podkarpackiej Konfederacji w wyborach do europarlamentu.

Zapraszali posła Chmielowca

Będzie o Europie, ale i o Kolbuszowej i palących ją problemach. Nie zabraknie tematów ukazujących unijne absurdy oraz spraw lokalnych z naszego podwórka. Zapraszam wszystkich bez wyjątku na poglądy. Liczę na ciekawą dyskusję – zapowiada Tomasz Buczek. – Chciałem zaprosić do dyskusji posła Zbigniewa Chmielowca, jako reprezentanta władzy, by opowiedział o wizji jego partii Unii Europejskiej. Ale twierdził, że skoro nie startuje, to nie będzie się w kampanii udzielał. Szkoda. Może byłaby okazja zapytać o sprawy lokalne związane z jego partią i osobami które tę partię reprezentują na szczeblu powiatowym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.