Groźny wypadek w Cmolasie! Pięć osób w szpitalach [ZDJĘCIA]
Aż pięć osób doznało obrażeń ciała w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek (13.02) ok. godz. 7 rano na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni mężczyzna kierując wojskowym samochodem marki Honker stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust.

Oprócz kierującego, w samochodzie przebywało czterech mężczyzn w wieku od 32 do 41 lat. Wszyscy oni z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali.
Na miejsce zdarzenia skierowano patrol ruchu drogowego z kolbuszowskiej komendy policji. Przeprowadzono tam oględziny, wykonano szkic i dokumentację fotograficzną. Kierowca i pasażerowie Honkera byli trzeźwi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą przez funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej.


Fot.: KPP Kolbuszowa
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.