Gramy dla Oliwki. Przed nami turniej w futsalu

Zagrali dla chorej Oliwii Kret "Dobro powraca".

W niedzielę na hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie odbędzie się charytatywny turniej w fustalu. Cały dochód z imprezy trafi do 10-letniej Oliwii Kret z Kolbuszowej, która cierpi na padaczkę lekooporną skroniową.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Cmolas w Futsalu odbędzie się w w niedzielę (06.02), w godz. 11-17 .
Zagrają:

  • Tempo Cmolas,
  • Vigor Trzęsówka,
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie,
  • Florian Ostrowy Tuszowskie.

W trakcie imprezy odbywać się będzie zbiórka pieniędzy dla Oliwii Kret. To nie pierwsze takie wydarzenie w ostatnim czasie. Niespełna miesiąc temu (15.01) w Przyłęku odbył się turniej w futsalu. Podczas imprezy udało się zebrać na leczenie 10-latki z Kolbuszowej aż 6 028 zł i 40 euro.

Dziewczynka choruje na padaczkę lekooporną skroniową. To efekt uszkodzenia funkcji lewej półkuli mózgu w okolicy czołowo-centralno-skroniowej.

Tylko operacja poprzedzona 11-sto dniowym EEG-video monitoringiem niesie nadzieję na wyleczenie dziewczynki. Takie badanie i operacja możliwa jest w Klinice w Vogtareuth w Niemczech.
Koszt badania i konsultacji przed operacją to 40 tysięcy euro. Niestety koszt całej diagnozy jak i operacji przekraczają zdecydowanie możliwości finansowe rodziców Oliwii, państwa Alicji i Jacka

Jak można pomóc chorej dziewczynce? W różny sposób. Na przykład przekazując jeden procent swojego podatku przy wypełnianiu PIT.

W tytule należy podać numer: KRS 00000 37904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisujemy: 39214 Kret Oliwia

Oliwię można również wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.  Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Znowu gramy dla Oliwki. Przed nami turniej w futsalu w Cmolasie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.