Główny wjazd do szpitala zamknięty. Powód?

Kolejny oddział do likwidacji? Czy to koniec interny?

Główny wjazd do Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej jest zamknięty dla pojazdów. Nie można też korzystać z placu parkingowego przed budynkiem. Powodem tego stanu rzeczy jest modernizacja parkingów i traktów wewnętrznych przy lecznicy.
Obecnie do szpitala można dostać się samochodem tylko poprzez bramę „obok krzyża”, od ulicy Grunwaldzkiej. Parking zastępczy wytyczono po lewej stronie wjazdu na teren lecznicy.

Ma to związek z inwestycją, którą Starostwo Powiatowe realizuje dzięki dotacji z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych. Mowa o 3 500 000 zł. Za te niemałe pieniądze powstaną nowe: parkingi, chodniki oraz drogi dojazdowe, a także oświetlenie, monitoring i kanalizacja deszczowa.

Prace rozpoczną się od ulicy Grunwaldzkiej, potem będą się posuwać poprzez bramę główną obok portierni. remont czeka też drogę za budynkiem głównym – do połowy wysepki przy Izbie Przyjęć (tak by zapewnić wyjazd samochodom).

Następnie modernizacja czeka: trakt wzdłuż kotłowni i część placu przed obiektem administracyjnym oraz kanalizację sanitarną wzdłuż ulicy Obrońców Pokoju. Potem roboty dotkną obszar od wysepki przed Izbą Przyjęć (by umożliwić poruszanie się karetek).
Prace będą się posuwać wzdłuż budynków działu technicznego i administracyjnego, do połowy obiektu tlenowni. Następnie obok budynku administracji w kierunku Przychodni nr 1. Ostatni etap obejmować będą roboty na pozostałym terenie.

Główny wjazd do szpitala zamknięty. Powód?
Główny wjazd do Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej jest zamknięty dla ruchu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.