Gdzie jest Mateusz Konefał? Zaginął w Niemczech

Gdzie jest Mateusz Konefał? Zaginął w Niemczech

W Niemczech zaginął pochodzący z Kupna 30-letni Mateusz Konefał. Trzy tygodnie temu opuścił szpital w Aachen i ślad po nim zaginął.
Choć informacja o zaginięciu mężczyzny funkcjonuje w sieci od dłuższego czasu, to na nasz teren dotarła niedawno. Po raz pierwszy pojawiła się wczoraj w grupie Nasza Kolbuszowa.

Stało sie tak za pośrednictwem pani Ani. Przekazała ona, że Mateusz Konefał zaginał 8 listopada 2021 roku w miejscowości Aachen, w Niemczech.

Prawdopodobnie porusza się pojazdem marki Opel Astra GTC o tablicach rejestracyjnych: RKL 14655. Może potrzebować pilnej pomocy.
Ktokolwiek widział Mateusza Konefała lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod nr tel.: 22 654 70 70.

Można również pisać w tej sprawie na adres: itaka@zaginieni.pl. jest też możliwość kontaktu z kolbuszowską policją pod nr tel. 510 997 416) lub bratem zaginionego (789 244 559).

Rysopis zaginionego:

  • wzrost: około 178 cm,
  • budowa ciała: krępa,
  • włosy: krótkie, ciemne (szatyn),
  • znaki szczególne: znamię barwnikowe nad lewą brwią, na prawym przedramieniu kolorowy tatuaż o wielkości około 20 centymetrów.
Gdzie jest Mateusz Konefał? Zaginął w Niemczech

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.