Galeria Nad Nilem zaprasza na Święto Dyni. Będą konkursy i degustacje

W ostatnią niedzielę października (27.10) Galeria nad Nilem w Kolbuszowej zaprasza na Święto Dyni. W programie wydarzenia wiele atrakcji, szczególnie dla najmłodszych.
Dynia to warzywo z którego można wyczarować wiele pyszności. Większości z nas kojarzy się ona z jesienią, ale również z coraz bardziej popularnym także i w Polsce Halloween. Dynia niezwykle dobrze prezentuje się na zdjęciach, jest także wykorzystywana jako ozdoba ogrodów, domów, czy lokali gastronomicznych. To wyjątkowe warzywo, które może posłużyć też do świetnej zabawy.

Na takową zaprasza Galeria Nad Nilem. Święto Dyni zagości tam  już po raz drugi. W ubiegłym roku na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. W szczególności skorzystali najmłodsi klienci galerii handlowej dla których nie zabrakło atrakcji.  Odbył się między innymi konkurs wycinania dyni w którym  licznie brały udział dzieci z rodzicami. Dzięki temu dynie nabrały niepowtarzalnych kształtów. Efekty tej pracy można zobaczyć na facebookowej stronie kolbuszowskiej galerii.
Atrakcji nie zabraknie również w tym roku. W programie Święta Dyni, które 27 października b.r. w Galerii Nad Nilem odbywać się będzie w  godzinach od 13 do 16 zaplanowano:

  • Pokaz mody w którym będą uczestniczyły dzieci przebrane w tematyczne stroje.
  • Konkurs na najlepszy  strój (na zwycięzcę czekać będzie nagroda niespodzianka )
  • Malowanie twarzy
  • Wycinanie dyni
  • Zabawy tematyczne
  • Zabawa z animatorami.
  • Darmowe słodycze dla  dzieci.

Ponadto w  sklepach będą czekać promocje, a w punktach gastronomicznych dyniowe pyszności, np. w barze ONYX degustacja zupy krem z dyni. Nie może Was zabraknąć w tym dniu w Galerii nad Nilem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.