Festiwal Muzyki Ludowej i Folkowej w Hucie Komorowskiej. Gwiazdą Baciary

A w sobotę "Biesiada u sąsiada" w Weryni [PLAKAT]
W niedzielę (28.07) na placu przy remizie w Hucie Komorowskiej odbędzie się Festiwal Muzyki Ludowej i Folkowej. Wydarzenie to zorganizowane zostanie z okazji 75-lecia miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Gwiazdą imprezy będzie zespół Baciary. 

Wszystko rozpocznie uroczysta msza św., która o godz. 15.30 odprawiona zostanie w parku przy Muzeum im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej.

Część artystyczna wydarzenia odbywać się będzie na placu przy remizie OSP.  Wystąpią: Kapela z Huty Komorowskiej, panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Dworzanki”, Kapela Nowińskiego, Zespół Ludowy „Górniacy”, grupa Dębianie, zespół „Ludowe Bączki”, Młodzieżowa Grupa Folkowa „Lasowiackie Barwy”. O godz. 20 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Baciary.

W programie również: atrakcje dla dzieci, pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego i prezentację grupy motocyklowej „Pinokia”. Event realizowany będzie przez Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dlatego wstęp będzie wolny.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.