Festiwal Młodych Krokodyli
W środę (08.05) Kolbuszowa zaprasza na coroczny Festiwal Młodych Krokodyli. Impreza rozpocznie się już o godzinie 9.30 na Rynku – tam przy rzeźbie przedstawiającej krokodyla odbędzie się happening artystyczny. Następnie zaplanowano majową paradę krokodyli, czyli przemarsz ulicami Kolbuszowej aż do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej.

W tym barwnym pochodzie weźmie udział ok. 400 dzieci. Będą one przebrane w przeróżne wiosenne stroje. Część z nich będzie chciała udawać krokodyla, czyli niepisany symbol naszego miasta – mówi Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. – Dzieciaki na pewno wykażą się dużą inwencją, postarają się o to również ich rodzice. Najciekawsze stroje zostaną nagrodzone – zaznacza.
W budynków MDK na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Zaplanowano tam m.in. występ teatru dla dzieci. Wystawione zostaną również prace plastyczne, których inspiracją były oczywiście krokodyle. Na dzieci czekać będzie poczęstunek i świetna zabawa, a zapewni ją orkiestra dęta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.