Ekipa Kolbuszowianki wspierała dziś Polaków w meczu z Francją. „Pozdrowienia z Dortmundu od Siary, Bercika i Ćwirka”

Ekipa Kolbuszowianki wspierała dziś Polaków w meczu z Francją. "Pozdrowienia z Dortmundu od Siary, Bercika i Ćwirka" - zdjęcie główne.

W ostatnim swym meczu na Mistrzostwach Europy piłkarska reprezentacja Polski zremisował dziś (25.06) z Francją 1-1. Mecz ten z wysokości trybun stadionu w Dortmundzie oglądali piłkarze Kolbuszowianki.  

W swoim pierwszym meczu nasza reprezentacja dość pechowo przegrała z Holandią 1-2.

Prezes z synem

W piątek (21.06) na Stadionie Olimpijskim w Berlinie Polacy przegrali z Austriakami 1-3 i pogrzebali swoje szanse na wyjście z grupy.

Mecz z wysokości trybun obserwowali kolbuszowianie, w tym Andrzej Skowroński, prezes i właściciel Sokoła Kolbuszowa Dolna. Towarzyszyli mu między innymi byli i obecni piłkarze klubu znad Nilu oraz syn, Jakub

Mało tego, reporterem na tym spotkaniu była kolbuszowianka, Maja Strzelczyk.

Ekipa Kolbuszowianki

Dziś nasza reprezentacja grała „mecz o honor” i zremisowała z wyżej notowaną Francją 1-1. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych z rzutu karnego zdobył Robert Lewandowski.

Polskich piłkarzy na żywo w Dortmundzie wspierała ekipa Kolbuszowianki z kapitanem Grzegorzem Wróblewskim na czele.

– Pozdrowienia z Dortmundu od Siary, Bercika i Ćwirka. Nasi zawodnicy wspierali dziś Polaków w ostatnim meczu EURO prosto z trybuny stadionu Signal Iduna Park – przekazuje Kolbuszowianka.

Pozdrowienia z Dortmundu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.