Dziś w Kolbuszowej gramy dla Oliwki Kret

Oliwia Kret z Kolbuszowej liczy na naszą pomoc

Dziś w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się koncert dla 10-letniej Oliwki Kret, która choruje na padaczkę lekooporną skroniową. Na scenie zobaczymy reprezentantów różnych klimatów muzycznych.

Oliwia Kret ma 10 lat, mieszka w Kolbuszowej i choruje na padaczkę lekooporną skroniową.  To efekt uszkodzenia funkcji lewej półkuli mózgu w okolicy czołowo-centralno-skroniowej.
Tylko operacja poprzedzona jedenastodniowym EEG-video monitoringiem niesie nadzieję na wyleczenie dziewczynki. Takie badanie i operacja możliwa jest w Klinice w Vogtareuth w Niemczech.

Koszt badania i konsultacji przed operacją to 40 tysięcy euro. Niestety koszt całej diagnozy jak i operacji przekraczają zdecydowanie możliwości finansowe rodziców Oliwii, państwa Alicji i Jacka

Pomóżmy Oliwce Kret

Jak można pomóc chorej dziewczynce? W różny sposób. Na przykład przekazując jeden procent swojego podatku przy wypełnianiu PIT.

W tytule należy podać numer: KRS 00000 37904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1% wpisujemy: 39214 Kret Oliwia
Oliwię można również wesprzeć dokonując wpłat na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Alior Bank S.A., 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994.  Tytułem: 39214 Kret Oliwia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Zagrali dla chorej Oliwii Kret "Dobro powraca".
Oliwka z tatą.

Dziś (26.02), o godzinie 18 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się koncert charytatywny.

Pierwotnie cały dochód z tego wydarzenia miał trafić do Emilki Wilk z Kupna. Jednak w związku z tym, że jej rodzicom udało się jej zdobyć pieniądze z Narodowego Funduszu Zdrowia, impreza dedykowana jest Oliwce Kret.  Na scenie wystąpią artyści reprezentujący zróżnicowane nurty muzyczne.

Wystąpią:

  • Stopgap Rock (blues/rock/heavy metal),
  • Raised Above the Nile (melodic metalcore),
  • TFM (hip-hop),
  • Czarny Jednorożec (pop/rock).
Dziś w Kolbuszowej gramy dla Oliwki Kret

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.