Dorian Pik broni WOŚP: – To okropnie przykre. Rozrywa mi serce

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów podzieliła Polaków. Widać to było choćby w przekazach medialnych. Murem za inicjatywą Jurka Owsiaka stanął TVN, który na okrągło relacjonował wszelkie wydarzenia związane z WOŚP. Na drugim biegunie była TVP, która bojkotowała przedsięwzięcie. Doszło do tak absurdalnej sytuacji, że telewizja publiczna wyretuszowała serduszko WOŚP z kurtki posła PO, Arkadiusza Myrchy.

Oburzenia tym faktem nie krył Dorian Pik, wokalista kolbuszowskiego zespołu Le Moor, menadżer klubu Life House w Rzeszowie i zdeklarowany fan Orkiestry: – Hańba i wstyd! – napisał na Facebooku. – Aż trudno w to uwierzyć. To jest okropnie przykre. Rozrywa mi serce. A z serduszkiem WOŚP będę chodził dopóki dopóty klej nie puści (…) To przejaw pogardy dla nas – Polaków. Nie zasłużyliśmy sobie na to, żeby nas okłamywano w tak okropny sposób.

Pod jego wpisem zaroiło się od komentarzy. Zdecydowana większość internautów poparła oburzenie Doriana Pika. Ale znalazła się też osoba ze zdaniem odrębnym:

– Nie odczuwam, pogardy z powodu usunięcia serduszka z jakiegoś nagrania w TVP – oświadczył Paweł. – Owsiak sam zerwał umowę z TVP, więc z punktu widzenia tego, jakby nie patrzeć, przedsiębiorstwa głupotą jest darmowe reklamowanie eventu konkurencyjnej stacji. Dalej – jeśli brać TVP jako telewizję publiczną, czyli z jakąś tam misją, no to o co chodzi? Realizują wizję.. większości społeczeństwa, które w sposób demokratyczny władzę sobie wybrało. Nie widzę w tej sytuacji niczego bulwersującego – zaznaczył internauta.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.