Dopłacą do biletów miesięcznych!
Mamy bardzo dobrą informację dla uczniów, którzy dojeżdżają do szkół ponadgimnazjalnych w Kolbuszowej i Weryni. Już kolejny rok z rzędu powiat będzie dopłacał im do biletów miesięcznych. Na refundację będą mogli liczyć uczniowie nie tylko klas I jak dotychczas, ale II, III oraz IV.
Program ma ułatwiać uczniom korzystania z oferty oświatowej szkół prowadzonych przez kolbuszowskie starostwo. Dopłata do biletu dla uczniów klas pierwszych wynosi 50 proc. Pozostali mogą liczyć na 30 proc. dotacji. Refundacja wypłacana będzie za każdy miesiąc, w którym uczeń uczęszcza do szkoły.
Warunkiem otrzymania refundacji jest okazanie w sekretariacie szkoły imiennego biletu miesięcznego zakupionego na dany miesiąc. Utrata refundacji może nastąpić gdy: uczeń przestaje kontynuować naukę, została mu udzielona kara nagany przez dyrektora szkoły, przekroczył w czasie roku szkolnego 30 godzin nieusprawiedliwionej nieobecności, otrzyma naganną ocenę z zachowania za I semestr.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.