Dodatkowe pociągi na trasie Rzeszów-Kolbuszowa

Po elektryfikacji linii kolejowej będzie niebezpieczniej na przejazdach?

W Nowy Rok, 1 stycznia, na trasę Rzeszów-Kolbuszowa wyjedzie 26 nowych pociągów w ramach programu Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna.

Do końca roku mają zakończyć się prace przy budynku dworca w Kolbuszowej. Podróżni będą mogli więc skorzystać z centrum przesiadkowego przystosowanego do obsługi niepełnosprawnych, seniorów i podróżujących z dziećmi.
Zakończone już prace związane z elektryfikacją linii kolejowej 71 Rzeszów-Kolbuszowa-Ocice pozwolą na funkcjonowanie pociągów elektrycznych.

Posiadają one większą ilość miejsc siedzących i zapewniają większy komfort podróżowania, o korzyściach dla ekologii nie wspominając.

Dodatkowe pociągi na trasie Rzeszów-Kolbuszowa

Od niedzieli (12.12) na terenie Polski zmienia się rozkład jazdy pociągów oraz ceny biletów. Kolej nadal będzie realizowała połączenia na linii nr 71

  • Rzeszów – Stalowa Wola Południe – Rzeszów – 7 pociągów
  • Rzeszów – Lublin – Rzeszów – 6 pociągów
  • Stalowa Wola Południe/Rozwadów – Lublin – Stalowa Wola Południe/Rozwadów – 4 pociągi
Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 10 grudnia 2022 r. Informacje o rozkładzie jazdy pociągów POLREGIO można uzyskać pod numerem telefonu infolinii: 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych: www.polregio.pl/pl/ i www.portalpasazera.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.