Dni Kolbuszowej w rytmie Disco Polo (PROGRAM]

Dni Kolbuszowej w rytmie Disco Polo (PROGRAM]

Miejski Dom Kultury opublikował dziś plan tegorocznych Dni Kolbuszowej. Gwoździem programu święta miasta będzie koncert zespołu MIG, gwiazda muzyki Disco Polo.

Dni Kolbuszowej odbędą się w sierpniowy weekend (14-15.08) w różnych miejscach miasta, ale najważniejsze z nich zaplanowano na placu przy pływalni krytej „Fregata”.

Sobota

Wszystko rozpocznie turniej firm i instytucji w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Kolbuszowej. Odbędzie się on w sobotę, o godzinie 9 na stadionie w Weryni.
Godzinę później w budynku dawnej synagogi odbędzie się wernisaż wystaw „Pejzaż Lasowiacki w Kolbuszowskiej Kolekcji Malarstwa”, „Jan Bytnar 1921-43 – w 100 rocznicę urodzin”.

O godz. 17 na placu przy basenie z koncertem wystąpi kolbuszowski zespół Iron Head (gra szybki, ciężki i melodyjny metal). Półtora godziny później na scenie pojawi się gwiazda tegorocznych Dni Kolbuszowej – grupa MIG (Disco Polo).

Na godz. 19:45 zaplanowano potańcówkę. Zagrają kapele z Majdanu i Kazimierza Marcinka oraz Łola. Zatańczą Górniacy i członkowie grupy Ziemia Kolbuszowska. W programie również konkurs z nagrodami. Sobotę o godz. 22:30 zakończy Dyskoteka Pod Gwiazdami.

Niedziela

W niedzielę, o godz. 15:30 odbędą się Bieg Uliczny i Marsz Nordic Walking o Puchar Burmistrza Kolbuszowej. Zapisy godzinę wcześniej odbywać się będą przy basenie. Mniej więcej w tym samym czasie na pływalni rozegrane zostaną mistrzostwa świata w pływaniu na krokodylu (basen).
O godz. 17 wystąpią orkiestry dęte z Dobrynina, Krakowa i Kolbuszowej. O godz. 20 wystąpi Roman Dublański & Krokodyle. Na koniec zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Nocna Zmiana.

Dni Kolbuszowej w rytmie Disco Polo (PROGRAM]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.