Dni Cmolasu 2024 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dni Cmolasu 2024 - zdjęcie główne.

Za nami Dni Cmolasu 2024. Ta sztandarowa impreza gminy odbywała dwa dni, w sobotę i niedzielę (22-23.05). Patronat nad wydarzeniem objął nasz portal kolbuszowalokalnie.pl.

Dni Cmolasu 2024 rozpoczęły się w sobotę (22.06) na stadionie w Trzęsówce, gdzie od godz. 16 odbywały się gminne zawody strażackie. Zwycięstwo odnotowali panowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Hadykówce.

W międzyczasie dzieci mogły spróbować słodkiej waty cukrowej oraz popcornu. Tego samego i następnego dnia sporo atrakcji oferowała pływalnia kryta w Cmolasie, celebrując w ten sposób swoje 25-te urodziny.

Święto Cmolasu 2024

W niedzielę mieszkańcy bawili się będą na stadionie w Cmolasie. Wydarzenie rozpoczęło się od prezentacji zespołów artystycznych.

Na plenerowej scenie wystąpiły grupy taneczne, które działają w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie i Wiejskim Domu Kultury w Trzęsówce.

Mieszkańcy mogli obejrzeć również zespoły taneczne z Ostrów Baranowskich, których opiekunem jest Wiesława Dudek.

Następnie odbył się Turniej Sołectw Gminy Cmolas. Dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Wiele radości sprawiły im też zabawy pod okiem animatora.

Muzyka i teatr ognia

Swoją energię mogły rozładować na wielkich dmuchańcach, paintballu, podczas strzelania z łuku, na mini torze wyścigowym z samochodami oraz innych grach i zabawach.

Wieczór umilił występ Zespołu Ludowego Cmolasianie, gdzie w śpiewie zaprezentowali się panowie. Kolejnym punktem programu był koncert formacji Fever. Potem odbył się koncert gwiazdy muzyki tanecznej, grupy Milano,

Po koncertach przyszła pora na widowisko z ogniem dzięki Teatrowi Ognia „Bohema”. Na zakończenie mieszkańcy bawili się przy dźwiękach znanych utworów z zespołem Accord.

Zobacz wideo

Galeria zdjęć

Dni Cmolasu 2024 - zdjęcie nr 1.
Dni Cmolasu 2024 - zdjęcie nr 2.
Dni Cmolasu 2024 - zdjęcie nr 3.
Dni Cmolasu 2024 - zdjęcie nr 4.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.